میان راه فقط صدای تو نشانیست

نازنین مادر

کاش میشد لحظه لحظه این روزها را برایت به تصویر کشید. این همه دلرباییت را. این همه شیرین کاریت را.

....

در روز بالغ بر 500 دور در خانه دور می زنی. !!!! در تمام این دور زدنها هم گوشی تلفن را به گوش کوچکت چسبانده ای و مثلا حرف می زنی. ! البته که صامت.

به محض اینکه کلمه ای می گویی و ما تا سر حد مرگ ذوق زده می شویم ، دستانت را می زنی به سینه ات یعنی اینکه بگویید: الهی قربونت برم !!!! و تا نگوییم ول نمی کنی. آنقدر که حتی گاهی در خواب هم این کار را انجام می دهی. !!!

هرکس هر کلمه ای بگوید به لفظ خودت تکرارش می کنی. یعنی دقیقا یک طوطی !

همچنان پدرت در اولویت لیست است و عاشقش هستی. هر کاری کند تا جایی که بتوانی ادایش را در می آوری. بعضاٌ تا سر حد خرد شدن سر و دست و پا !!!

به من محبت می کنی آنچنانی. می آیی به چشمانم خیره می شوی، لبانت را به صورتم می چسبانی و بوسم می کنی.

...

اما حرف زدنت:

محمود (مح  مو)- قصه: (د زه)- زی زی (جی جی)- پنپرز (بن ب)- خاله (خ)- دکتر (د در)- محسن (مح س)- مو- چشم  (چ ش)- نان (نون)- آب را به هیچ وجه نمی گویی !!! حالا هی ما خودمان را بکشیم که بگو آب- قرص (د ر ص)- مامان (مامان که گفتن ندارد ، بلوزش را بکشم کافیست !!)

 

در کنار تمام اینها لج کردنها و عصبانی شدن هایت هم دیدن دارد ، اگر چه که گاهی بسیار سخت است.

....

دوستت دارم طعم لیمو

/ 16 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مخمل (هستیا)

جانم. امیدوارم که همیشه شادیهایتان جاودانه باشد و شاهد موفقیتهای روز افزونش باشید :*:*:*:

الهام

نامه یک نی نی معترض خانوم مادر! جیغ زدن شما هنگام شناسایی اجسام داخل خانه توسط حس چشایی من، نه تنها کمکی به رشد فکری من نمی کنه، بلکه برای شیر شما هم مضر است!!! لازم به ذکر است که سوسک هم یکی از اجسام داخل خانه محسوب می شود! مادر محترم! شصت پا وسیله ای است شخصی، که اختیارش رو دارم! لطفاً هرگاه سعی در خوردن شصت پای شما نمودم، گیر بدهید!

مامان امیرسام

دوستت دارم طعم لیمو عاشق این استعاره های منحصر بفردت هستم و به دنیال ان عاشق این پسرک که بلوز مادرش را میکشد بجای اینکه صدایش کند[ماچ][ماچ]

مانی و مامان

خصوصی

عروس رند

ویدای عزیزم بانو ناب ببخش دیر کردم را حال خوشی نداشتم [قلب]

منصوره

ونداد برای مامان و بابا من بزرگ می شوم به اندازه قلب مهربان مادر و پدر من بزرگ می شوم ابتدا با کلمات پس و پیش و بعد با جملاتی به بزرگی بزرگ شدنم رو یاهای من نیز بزرگ می شونداز بازی تا ماه ولی هر چه شوم ‘هرکجا با شم شما زیبا ترین تصویر زندگی من خواهید بود[نیشخند][قلب]

مامان آرین

الهههههی خاله قربونت با این شیرین زبونیهات[ماچ]

مخمل مهربون

خصوصی

شیما

طوطی نگو بلا بگو.