باید تحمل کرد

 

امید من به روزهای بهتر سلام

6 ماه تمام شد و من فردا باید سرکار حاضر باشم. یک ماه است که حال بچه کنکوری ها را دارم و فردا روز امتحان است. تنها فرقی که دارد این است که این امتحان هر روز تکرار خواهد شد.

امتحان دور شدن از تو.

پسرک من، دلم نمی خواهد که از تو دور باشم اما زندگی همیشه آنطور که دل ما می خواهد پیش نمی رود. من گاهی برای خیلی چیزها جنگیده ام، گاهی خیلی چیزها را نخواسته ام و با سماجت تغییرشان داده ام . گاهی هم مثل حالا بر خلاف میل باطنیم رفتار کرده ام.           نمی دانم شاید زندگی همین باشد.

 تنها چیزی که مرا امیدوار می سازد این است که کار کاردن من شاید در ساخته شدن مادری بهتر برای تو نقشی ایفا کند.

 مادری که برای پسرش آرزوهایی از جنس پیچک و بابونه دارد.     

 

باید تحمل کرد

من یک خواب خوش دلنشین کم دارم

مثل دریا که "همیشه خوابش آشفته است"

ما به هرچه که باید، محبوریم !

یا هرچه که بی چراغ ...

چه عادت عریانی!

چه اشتباه بزرگ پرسایه ای!

گاهی اوقات باید تحمل کنیم ،

حالا چه عادت عریان، چه اشتباه پرسایه!

/ 9 نظر / 26 بازدید
لیلی

[دلشکسته] حست رو می فهمم عزیزم.

عسل

ویدای عزیز استرسی بابت دور شدن از پسرک به خودت راه نده. این دوران برای من هم وجود داشت.آراز من 5.5 ماه داشت. باور کن همیشه خیلی هم بد نیست. قصد دارم پستی مفصل در خصوص جدایی از پسرم و تمام احساسات حقیقی ام بنویسم و اینکه اوائل از جداییش ناراحت می شدم اما در برابر احساس آزادی هم داشتم. امیدوارم روزهای خوبی در انتظارتان باشد.

مامان امیرسام

ویدای عزیزم مبار باشه سرکار رفتنت به این رفتن به چشم یک اتفاق خوب نگاه کن.. هرچند میدونم خیلی سخته ولی راهیه که باید بری و مرحله ایه که باید طی کنی ... مطمئن باش برای ونداد هم این لحظات پر خواهد بود از تجربه احساسات جدید و اتفاقات نو!! تو علاوه بر مادر بودن به لحظاتی برای با خود بودن وبرای خود بودن احتیاج داری هر چند که در کنارش باید سختی های بزرگی رو تحمل کنی و چه قشنگ نوشتی گاهی اوقات باید تحمل کنیم ، حالا چه عادت عریان، چه اشتباه پرسایه!

مانی و مامان

چه زود 6 ماه گذشت!ویدا جونم مهم کمیت با ونداد بودن نیست مهم کیفیت ارتباطی هست که می تونی تو همون چند ساعتی هم که با هم هستید داشته باشید. مطمئنم ونداد به وجود مادر نازنینی مثل تو همیشه افتخار می کنه.

غزل(نفیس)

امید وارم که با شرایط جدید خودتون رو تطبیق بدین و ونداد جون هم ازین وضع خوشحال باشه.موفق باشین[ماچ]

منصوره

ويدا جون نگران نباش ونداد خيلي پسر خوبيه خدا هم كمك ميكنه اگه قابل بدوني ميتوني رو كمك ما هم حساب كني. خيلي دوستون دارم.

ری را

ممنون عزیزم بابت دعا بابت دل مهربونت ....... بابت همه ی خوبی ها . امیدوارم بتونی به راحتی با این وضعیت جدید کنار بیایی . برای دلت دشتی از پیچک و بابونه آرزومندم .

دختری از تبار مترسک ها

چقدر برام لذت بخشه خوندن نوشته هات گلم ازت ايميلي داشتم كه با يه اشتباه تمام ايميل هام رو پاك كردم برام دوباره بفرست[ماچ]