هفته سی و نهم و ناگفته های پدر

نمیدانم چگونه شروع کنم ،ضعفم در نوشتن نیزمشکل را دوچندان کرده اما دلم می خواهد بنویسم . برای همسرم ،پسرم ،دوستان و آشنایان عزیزی که در این وبلاگ ما را تنها نگذاشتند.

صادقانه بگویم در این 9 ماه و نحوه گذر آن ، سهم خود را چه در قبال مهمون کوچولو ،ونداد عزیز ، این هدیه الهی و چه در قبال میزبان اصلی این میهمان ، ویدای با ارزشم بسیار ناچیز دیدم .

ویدا جان

در تمام لحظات سخت و پر درد این دوران همه تلاشم ایجاد آرامش بود برای تو ، می دانستم این همه چیزی است که می خواهی تا استعدادت را در هر کاری به رخ بکشی .

عزیزم کمتر کسی از دوستان ، آشنایان و همکاران فکر میکرد تو بتوانی این دوران را به این خوبی و راحتی سپری کنی اما دیدی که با توکل به خدا و سعی خودت این دوران سپری شد و بی اغراق میزبانی بی نقصی بود . مرسی و ممنون به خاطر همه چیز . مطمئن باش که پسرت تو را بیشتر از هر کس و هر چیزی در این دنیا دوست دارد و این چیزی است که خاطرات دشوار این دوران را برایت شیرین خواهد کرد و انرژیت را چندین برابر.

خدایا ...

همه آرزویم سلامت ویدای بهتر از جانم ، ونداد عزیزم و همه خوبان است . مطمئنم مثل همیشه لطفت شامل حالم می گردد . هر چند که من به دور از هرمذهب ، قانون و امری تنها چیزی که در خودم نسبت به تو سراغ دارم دوست داشتنت با همه وجودم است و فقط همین . نمیدانم همین کافی است یا خیر، اما تو خدایی و من یاد گرفته ام که همه بخشش و رحمتت را برای خود طلب کنم ، همیشه کرده ام و تو خدای خوب من مدامم بخشیده ای ، ممنون و دوستت دارم .

پدر و مادر بزرگ ونداد ( پدری و مادری ) زحمات بی دریغتان در این مدت جبران ناپذیر است و خوب میدانم که والدین تنها کسانی هستند که به فرزندان لطف میکنند بدون هیچ انتظار و چشم داشتی . امیدوارم بعداٌ به همراه ونداد کمی از محبتهایتان را با خاطرات شیرین جبران کنیم.

دوستان و آشنایان با محبت ، تمام لطفی که در این مدت به ما روا داشتید نشانه بزرگی و مهربانیتان بود . امیدوارم این ارتباطات ادامه پیدا کند .

در آخر شعر زیر تقدیم به همه عزیزانم

   در نگاه من بهارانی هنوز

                                 پاک تر از چشمه سارانی هنوز

                                                                        روشنایی بخش چشم آرزو

                                                                        خنده صبح بهارانی هنوز

در مشام جان به دشت یادها

                                  باد صبح و بوی بارانی هنوز

                                                                         در تموز تشنه کامی های من

                                                                          برف پاک کوهسارانی هنوز

در طلوع روشن صبح بهار

عطر پاک جو کنارانی هنوز

                                       کشتزار آرزوهای مرا

                                      برق سوزانی و بارانی هنوز

     

 

 

 

/ 5 نظر / 7 بازدید
هاله مامان ارشیا

ویدا جون انشالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی و زودی مرخص بشی و با پسر گلت بیای خونه[بغل]تو اون لحظه برای ما هم حتما دعا کن عزیزم[بغل]

هاله مامان ارشیا

بابای ونداد شما هم خسته نباشی انشالله به زودی پسر خوشگلت رو توی بغل میگیری و طعم شیرین پدر شدن رو میچشی[گل] انشالله سه تایی زندگی خوب و شادی رو در کنار هم شروع کنین[پلک]

مخمل

ويدا جان اميدوارم به سلامتي فارغ بشي و ونداد عزيز رو توي بغل بگيري و به خونه برگردي....مارو از حال خودت بي خبر نذار....منتظر شنيدن خبراي خوب خوب هستيم...

ققنوس

برات آرزوی سلامتی و دل خوشی می کنم حتما یه خبری از خودت و پسر گلت به ما بده[ماچ]

زهره عمه

لبخند زدی و آسمان آبی شد شبهای قشنگ مهر مهتابی شد پروانه پس از تولدت زیبایت تا آخر عمر غرق بی تابی شد ونداد عزیزم طلوع قشنگت رو به روزهای زندگی شاد باش میگم. شب قبل از تولدت خواب دیدم تو به دنیا اومده بودی داشتی شیطونی میکردی... کوچولوی قشنگم دوست دارم احساسم رو به محض اینکه دیدمت بهت بگم تو رو یه فرشته کوچولو ناب دیدم بدون فلش هم ازت یه عکس خوشکل گرفتم من و بابا بزرگ و عموها و... اولین حموم گرفتنت رو هم دیدیم ببخشید شاید تو راحت نبودی اما هیچی به ما نگفتی اونم برمی گرده به ماه بودنت. ونداد جان برات آرزو می کنم همیشه در پناه خد و در آغوش مامان و بابای مهربونت باشی. عسلم خدا و مامان بابات خیلی برات زحمت کشیدن که تو سالم باشی. دوستت دارم دوستت دارم :×