هفته سی و ششم
ساعت ٧:۳٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٧ آبان ،۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

عسل مامان سلام

به سلامتی رفتی تو هفته سی و ششم. ایشالا که صبوری می کنی و تا آخر تو دل کوچیک من می مونی.

پسرکم این روزها مدام برات دعا می خونم تا به سلامتی به دنیا بیای. نگرانیهام تو این روزا بیشتر از هروقت دیگه ای شده و تکون خوردنها و سکسکه زدنهای تو هم همونقدر بیشتر شده.

شبها که از خواب بیدار می شم میبینم تو برای خودت بیداری و نمی دونم داری بازی می کنی، آب می خوری، شیطونی میکنی یا کار دیگه ای می کنی. اونوقت همش نازت می کنم و بهت می گم پسرم بخواب دیگه . آخه ساعت 3 نصفه شب تو چرا باید بیدار باشی؟ و تو برای چند لحظه آروم می شی و دوباره شروع می کنی به تکون خوردن.

از اتاقت برات بگم . زی زی جون همه وسایلت رو چیده. پرده اتاقت رو بابایی نصب کرده. حالا فقط مونده که خودت بیای.

الان که دیگه داریم هفته های آخر رو می گذرونیم به قول پدرت و خیلی ها، اصلا فرقی نکردم.

هر ماه عکس گرفتیم و برات نگه می داریم تا بیای و ببینی و خودت هم نظر بدی. سعی می کنم هیچ تغییری تو   قیافه ام ندم تا تو من رو همونجوری که هستم ببینی.

فسقلی مامان دل تو دلم نیست. گاهی از شدت هیجان ضربان قلبم هزارتا می ره بالا گاهی هم دقیقاً هزارتا می یاد پایین و انگار که دیگه نمی زنه.

پسرم برام دعا کن.

بی صبرانه منتظرت هستم

ویدا


 
هفته سی و چهارم- من و کلاسهام
ساعت ٩:٢٢ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٤ آبان ،۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

نارنج من سلام

امروز سی چهارمین هفته ای است که داریم با هم می گذرونیم. دیدی مامانی چه زود گذشت.

دلم می خواست می تونستم تمام حرکات، تکون خوردنهات و لحظاتی رو که با هم هستیم برات ثبت کنم تا وقتی اومدی ببینی تو دل من چه کارهایی که نکردی.

این یک هفته ای که گذشت من رو همراهی کردی و بهم اجازه دادی که کلاسهای آموزشی سر کارم رو به آخر برسونم. البته همکاری کردن از نوع خودت.

تو کلاس سر ظهر که می شد خودتو محکم می زدی اینور و اونور که یعنی گشنمه و غذا می خوام.تصاویر متحرک ، یاهو ، زیباسازی وبلاگ ، بهاربیست       www.bahar-20.com

گاهی هم که داشتم نت برمی داشتم اونقدر می یومدی بالای دلم که فکر می کردم اتفاقی افتاده و می خوای چیزی در گوشم بگی. یا اینکه اونقدر می رفتی گوشه دلم که خاله ناهید (همکارم) که بغل دستم نشسته بود فکر می کرد تو با اون کار داری و کلی باهات حرف می زد.تصاویر زیباسازی ، عکس های یاهو ، بهاربیست       www.bahar-20.com

اما امروز که امتحان این درسها بود تو مردونگی کردی و اصلا تکون نخوردی و اجازه دادی که من جوابها رو با حواس جمع بنویسم. واقعا متشکرم.

عزیزم اتاقت تقریبا آماده شده و فقط مونده پرده و وسایلت که زی زی جون برات بیاره. وسایلت فوق العاده خوشگلن. همه خوششون اومده فقط مونده خودت که بیای و بپسندی.

نارنجم دو روز پیش که دکتر بودیم گفت سرت چرخیده و یه جورایی خودتو کله پا کردی. تصاویر متحرک ، یاهو ، زیباسازی وبلاگ ، بهاربیست       www.bahar-20.com

قربونت برم عجله نکن برای اومدن. تو هنوز باید تو دل من بمونی تا بزرگتر بشی.

پسرم ، پدرت همش به فکر توست. یه جورایی شدی همه زندگیش.

دوستت دارم

ویدا